About mae*

9. january 2012 at 19:29 | mae*

» Pár slov na začátek...
Je jiná, než většina dívek v jejím věku. Nijak se za to nestydí. Má spoustu kamarádů, kteří ji vždy podrží. Má taky nějaké ty nepřátelé, ale to snad každý. Jo, mrzí jí to. Strašně ji mrzí, že jsou na světě i takoví človíčkové, kteří si říkají "přátelé", ale sami nevědí, co slovo přátelství vlastně znamená. O takové "kamarády" ani v nejmenším nestojí. Hlavu si s nimi neláme, nač ztrácet čas takovými lidmi. Má i jiné starosti, než se zabývat zbytečnostmi. Často ji uvidíte s úsměvem, což jasně naznačuje, že si nedělá hlavu z každé blbiny. Je to šílený optimista, kamarádi a dokonce i někteří učitelé ji přezdívací Smajlík. Ve třídě patří k těm človíčkům, kteří rozdávájí jen tu dobrou náladu, energii a úsměv. :) Je ráda za každé milé slovíčko, za každý úsměv, za každičké objetí, které ji někdo věnuje. Váží si všech těch svých opravdových přátel a miláčků, kteří ji mají rádi. Dokázala by se pro ně roztrhnout, kdyby bylo za potřebí. :)


» Co má ráda, čeho si váží a co nebo kdo ji dělá šťastnou...
Tomáš Klus - Nejoblíbenější zpěvák, osobnost, člověk. Báječný človíček s milým hlasem, úžasnými a hlavně pravdivými a výstižnými texty, odrážejícími tento svět, realitu a všechno týkající se této rádoby "moderní doby". Mae je jeho velká fanynka, má už pár jeho i Jiříkových (pro neználky: Jíříček je Tomův kytarista) podpisů a všechna jeho CDéčka. Byla mimochodem na několika jeho koncertech, kde si pořádně zatrsala a zazpívala. Je do něj vážně blázen! :)
Ian Somerhalder - Ian alias Damon Salvatore. Lámáč dívčích srdcí. Jo, i Mae okouzlil. A koho by taky ten jeho nádherný úsměv a šarm neomámil. Nejvíce ji ale dostal celý jeho příběh a život, který ztvárnil v seriálu The Vampire Diaries. To, jak se z "nelidského monstra", kterého v něm všichni viděli, stal "člověk s city", tím si ho začala ohromně vážit. No bodejť by ne, vždyť je to taky kus chlapa a ještě k tomu úžasný herec. Co víc si jen přát!? ;)
Nightwork - Kluci jak se patří. Báječní muzikanti a především skvělí lidé. Vojta, jako jeden z jejich nejoblíbenějších osobností a také Kuba, jako dokonalý herec a hudebník. Jejich humor by si přála mít. K nim stačí říct vážně jen jedno: Díky Bohu za takové Bohy! :)
Horákovi - Jeden z jejich oblíbených seriálů. Ještě aby ne, když v něm hraje Kubík Prachařů. Seriál plný humoru a především hlášek, které se jen tak nezapomínají, báječných herců a nejen to. Jednoduše: Závislost už od mala! :)
The Vampire Diaries - Další z jejích závislostí. Jednoznačně nejúžasnější seriál s nejúžasnějším hereckým obsazením v čele s báječným Damonem Salvatorem!
Linkin Park - Nejoblíbenější skupina už takových 5 let. A stále se u ní drží na prvním místě. A ještě dlouho bude. Linkini jsou totiž víc než jen skupina, oni jsou srdeční záležitostí!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.